Цього разу наївній художності бренду GUNIA Project притаманні абстрактність та певний мінімалізм. Нова колекція кераміки інтерпретує великодню естетику та візуалізує святковий настрій.

Композиції отримують більше повітря, стають нелінійними, та все ж зберігають свою характерну ніжність. Альтернативний стилістичний напрям оприявнюється у розписах тарілок, чайних і кавових наборів та інших керамічних об’єктів, що увійшли до колекції. Свічники у формі ягняти перегукуються з анімалістичними ознаками Великодня, а тарілки, виконані у формі яйця, присвячені святковому символу життя та переродження. Кольорова палітра фарб відзначає пробудження природи й настання весни.

Основою для розписів стали настінні малюнки 20 ст. з уманського повіту, картини Євмена Пшеченко, та перш за все – традиційні узори писанок Полісся та Харківщини. Зазвичай, оздобленню писанок властива симетрія, що натякає на циклічність життя. Кераміка GUNIA Project розписується майстрами вручну у довільній композиції з використанням кольорових глазурей і золота. Ці малюнки можуть надихнути на створення власних, новітніх узорів на писанках. Вироби ручної роботи легко комбінуються у цілісний сервіз, стають прикрасою святкового столу та символом зустрічей з найріднішими.

Сайт: guniaproject.com.ua

Інстаграм: @gunia_project

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Дракон, зірки та вершниці: GUNIA Project представили нову зимову колекцію кераміки «Дракон»

Антикваріат, Gunia, різдвяний вінок: 10 подарунків на новорічні свята від Яни Тарарай

GUNIA: історія бренду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *